W styczniu oraz lutym 2015 roku, w ramach rozwoju kluczowych kompetencji, pracownicy naszej organizacji mieli przyjemność uczestniczenia w szkoleniu ze sprzedaży doradczej. W warsztatach brali udział pracownicy z całego łańcucha wartości, od kierowników projektów, odpowiedzialnych za pozyskanie i prowadzenie nowego klienta do realizacji pierwszego zamówienia, po osoby zamykające proces sprzedaży wystawieniem faktury i organizacją dostawy do klienta.

Warsztaty organizowała firma Bona Fide, a konsultantem odpowiedzialnym za merytorykę i przebieg był Pan Wojciech Grad. Celem szkolenia było wzmocnienie świadomości pracy, orientacji na klienta, a także jakości komunikacji i efektywności w pracy.

Szkolenie zostało przygotowane indywidualnie, w oparciu o specyfikę firmy i jej produktów oraz przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Przyjazna atmosfera oraz szereg zajęć grupowych sprzyjały szybkiemu i  łatwemu przyswajaniu omawianych zagadnień.

Z pewności należy podkreślić profesjonalizm oraz zaangażowanie trenera, który krótkim czasie potrafił przekazać dużą ilość wiedzy oraz stworzył atmosferę, dodatkowo wpływającą pozytywnie na integrację grupy. Uczestnicy bardzo chwalili sobie bezpośredni kontakt z trenerem,ciekawą formę prowadzonych warsztatów, ale przede wszystkim bogactwo wniosków wyciągniętych i wdrożonych w życie po warsztatach.

Małgorzata Sadzińska

Prezes Zarządu, Eubioco