Znam Wojtka od porządnych kilku lat. Jako trener jest bardzo skuteczny w swoich działaniach na sali szkoleniowej. Przygotowuje i prowadzi zajęcia tak, by każdy z uczestników wyniósł jak najwięcej, a zainicjowana zmiana była jak najbardziej trwała.

 

Podczas szkoleń bardzo umiejętnie  prowokuje, zachęca do zaangażowania i przemyśleń. Chętnie te wszystkie uwagi, pytania, przypadki przytaczane przez uczestników wykorzystuje do wzmocnienia efektu szkolenia i realizacji jego celów. Żadnej kwestii, która wybrzmiewa w trakcie zajęć, nie zostawia  bez przepracowania czy choćby przedyskutowania. Dlatego jego szkolenia są odbieranie nie tylko jako bardzo merytoryczne, ale przede wszystkim praktyczne.

 

Nie mniej istotne jest własne doświadczenie Wojtka, którym chętnie dzieli się podczas zajęć. Mając, bez wątpienia, talent do opowiadania kontekstowo przywołuje różne sytuacje z własnego życia czy to negocjatora, menedżera, coacha, żeglarza, wzmacniając to co jest esencją szkolenia.

 

Bez względu na tematykę zajęć Wojtek zachowuje luz (takie wrażenie), dobry humor i dystans wobec siebie, co zdecydowanie ułatwia uczestnikom pełniejszy udział i zaangażowanie. Dzięki tak tworzonej atmosferze szkolenia pamiętane jest długo, a jego skutki mają szanse być długotrwałe.

Krzysiek Piątek

Menadżer, trener, konsultant, PKO SA